İNSAN KAYNAKLARI

Ülken Hukuk Bürosu yetkin stajyerlerin ve avukatların başvurularına açıktır. Ayrıca geleceğin avukatlarının eğitimleri sırasında profesyonel deneyim kazanmalarının önemli olduğunu düşündüğümüz için hukuk fakültesi öğrencilerine kısa süreli çalışma olanağı da sunmaktayız. Aşağıdaki nitelikleri taşıyan hukuk fakültesi öğrencilerinin ve avukatların başvurularını bekliyoruz:

  • Rekabetçi bir ortamda çalışma becerisi
  • İleri düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce (ikinci bir yabancı dil tercih nedenidir)
  • İleri düzeyde iletişim becerileri
  • Beklentileri aşma konusunda azim

Tüm pozisyonlar için doğrudan ik@ulken.av.tr adresinden başvuru yapılabilir.

 

Ülken Hukuk Bürosu olarak açık bir iletişimin ve kurumsal şeffaflığın, kariyer yolunda ilerlemek ve ekibimizin potansiyelini maksimum düzeye çıkarmak için son derece önemli olduğuna inanıyoruz.
Ülken Hukuk Bürosu olarak ekip ruhuna önem veriyoruz. Başarılı bireylerin ekip çalışması ile kendilerini daha çok yansıtabileceklerine inanıyoruz.
Deneyimlerimiz ışığında uzun süreli ve kalıcı bir başarı sağlama vizyonumuza erişmek için, en iyi teknik eğitimi ve mesleki rehberliği sağlama gayretini gösteriyoruz.
Yaz dönemlerinde Hukuk Fakültesi ve Adalet Bölümü öğrencilerinin gelişimine katkı sağlayarak en iyi teknik eğitimi ve mesleki rehberliği sunmaya gayret ediyoruz.