İNSAN KAYNAKLARI

Ülken Hukuk Bürosu stajyerlerin ve yetkin avukatların başvurularına açıktır. Ayrıca geleceğin avukatlarının eğitimleri sırasında profesyonel deneyim kazanmalarının önemli olduğunu düşündüğümüz için hukuk fakültesi öğrencilerine kısa süreli çalışma olanağı da sunmaktayız.  Hukuk fakültesi öğrencilerinin ve avukatların başvurularını bekliyoruz:

 

Tüm pozisyonlar için doğrudan hirethebest@ulken.av.tr adresinden başvuru yapılabilir.

 

Ülken Hukuk Bürosu olarak açık bir iletişimin ve kurumsal şeffaflığın, kariyer yolunda ilerlemek ve ekibimizin potansiyelini maksimum düzeye çıkarmak için son derece önemli olduğuna inanıyoruz.
Ülken Hukuk Bürosu olarak ekip ruhuna önem veriyoruz. Başarılı bireylerin ekip çalışması ile kendilerini daha çok yansıtabileceklerine inanıyoruz.
Deneyimlerimiz ışığında uzun süreli ve kalıcı bir başarı sağlama vizyonumuza erişmek için, en iyi teknik eğitimi ve mesleki rehberliği sağlama gayretini gösteriyoruz.
Yaz dönemlerinde Hukuk Fakültesi ve Adalet Bölümü öğrencilerinin gelişimine katkı sağlayarak en iyi teknik eğitimi ve mesleki rehberliği sunmaya gayret ediyoruz.